„GUCIO DUŻY”, „GUCIO MAŁY”:

Turystyczne jednopalnikowe kuchenki gazowe: „Gucio D” o średnicy rusztu 220mm oraz „Gucio M” o średnicy rusztu 164mm do zastosowania z turystycznymi butlami gazowymi o masie ładunku ( gazu propan – butan ) do 5kg.

Kuchenki „GUCIO” są naszymi wiodącymi produktami, cieszącymi się zaufaniem oraz stabilną pozycją na polskim rynku od ponad ćwierć wieku. Dzięki dwóm rozmiarom rusztu każdy może wybrać model idealnie wpisujący się w oczekiwania.

„AGNES”:

 Turystyczna dwupalnikowa kuchenka gazowa „AGNES” do zastosowania z turystycznymi butlami gazowymi o masie ładunku ( gazu propan – butan ) do 5kg.

„AGNES” jest to nowoczesny wyrób, unikalnej konstrukcji, wyposażony w zawory najnowszej generacji. Poprzez zastosowanie trójkątnej podstawy oraz wysuwanych nóżek ustawienie kuchenki jest stabilne oraz bezpieczne nawet na nierównym podłożu. „AGNES” idealnie wpisuje się w oczekiwania osób, które mają potrzebę używania dwóch kuchenek naraz a nie wygodne im jest korzystanie z dwóch butli. Nasza podwójna kuchenka spełni te oczekiwania a przy okazji jest bardzo praktyczna, wygodna w użyciu i nie zajmuje wiele więcej miejsca niż „GUCIO DUŻY” oraz „GUCIO MAŁY”.


„RADEK”:

Gazowy promiennik turystyczny „RADEK” do zastosowania z turystycznymi butlami gazowymi o masie ładunku ( gazu propan – butan ) do 5kg. „RADEK” ma dużą moc grzewczą a zarazem zużywa niewielką ilość gazu.