„GUCIO DUŻY”, „GUCIO MAŁY”:

Turystyczne jednopalnikowe kuchenki gazowe: „Gucio D” o średnicy rusztu 220mm oraz „Gucio M” o średnicy rusztu 164mm do zastosowania z turystycznymi butlami gazowymi o masie ładunku ( gazu propan – butan ) do 5kg.

Kuchenki „GUCIO” są naszymi wiodącymi produktami, cieszącymi się zaufaniem oraz stabilną pozycją na polskim rynku od ponad ćwierć wieku. Dzięki dwóm rozmiarom rusztu każdy może wybrać model idealnie wpisujący się w oczekiwania.

„AGNES”:

 Turystyczna dwupalnikowa kuchenka gazowa „AGNES” do zastosowania z turystycznymi butlami gazowymi o masie ładunku ( gazu propan – butan ) do 5kg.

„AGNES” jest to nowoczesny wyrób, unikalnej konstrukcji, wyposażony w zawory najnowszej generacji. Poprzez zastosowanie trójkątnej podstawy oraz wysuwanych nóżek ustawienie kuchenki jest stabilne oraz bezpieczne nawet na nierównym podłożu. „AGNES” idealnie wpisuje się w oczekiwania osób, które mają potrzebę używania dwóch kuchenek naraz a nie wygodne im jest korzystanie z dwóch butli. Nasza podwójna kuchenka spełni te oczekiwania a przy okazji jest bardzo praktyczna, wygodna w użyciu i nie zajmuje wiele więcej miejsca niż „GUCIO DUŻY” oraz „GUCIO MAŁY”.

„ALA”:

„ALA” świeci bardzo jasnym strumieniem światła zbliżonym do żarówki o mocy 60W.

„RADEK”:

Gazowy promiennik turystyczny „RADEK” do zastosowania z turystycznymi butlami gazowymi o masie ładunku ( gazu propan – butan ) do 5kg. „RADEK” ma dużą moc grzewczą a zarazem zużywa niewielką ilość gazu.

„PAMIR BIS”

Urządzenia „PAMIR BIS” są rozszerzonymi wersjami standardowych produktów, które dzięki zastosowaniu zaworu „MAREK” wchodzącego w skład zestawu są dostosowane do zasilania gazem butanowo- propanowym bezpośrednio z wymiennych, jednorazowych pojemników. Oferta naszej firmy obejmuje: „GUCIO DUŻY BIS”, „GUCIO MAŁY BIS”, „RADEK BIS” oraz „ALA BIS”.